Vacancies

Pasaules reitinga turnīrs “Yonex Latvia Internatinal” ir lieliskā iespēja iegūt starptautisku pieredzi lielo pasākumu rīkošanā. Šī ir fantastika pieredze arī badmintona entuziastiem, jo ir iespējams klātienē vērot reģiona spēcīgāko badmintona spēlētāju sniegumu.

Pirmdien, 30.maijā plkst 17:30 tiks rīkota projektā iesaistīto cilvēku sapulce. Līnijtiesnešiem būs iespēja klātienē iepazīties ar badmintona spēli, tās niansēm, kā arī to, kā notiks tiesāšana.

Ja rodas jautājumi, tai skaitā par sapulci, vai arī ir gribēšana līdzdarboties, bet nav iespēja tikt uz sapulci, lūdzu rakstiet e-pastā: yli@badminton.lv vai zvaniet 26624466.

Turnīra laikā būs nepieciešami:

Līnijtiesneši (30)

Pasaules reitinga turnīros vienlaicīgi uz katra badmintona laukuma ir vismaz 2 līnijtiesneši, un katrs no viņiem ir atbildīgs par vienu sānu un vienu gala līniju. Darbs nav grūts, bet ļoti atbildīgs. Un tā, viennozīmīgi, ir vistuvākā un vislabākā vieta badmintona spēles vērošanai.

“Yonex Latvia Internatinal” laikā spēles notiks paralēli uz 5 kortiem, un tas nozīmē, ka vienlaicīgi laukumā būs nepieciešami vismaz 10 līnijtiesneši. Lai nodrošinātu atpūtu starp spēlēm, ierasti tiek organizētas trīs maiņas, lai līnijtiesneši varētu izturēt 12 stundu slodzi 4 dienu garumā.

Sagaidītāji lidostā (4)

1. un 2.jūnijā Latvijā ieradīsies badmintona spēlētāji, treneri, pavadītāji, kā arī tiesneši, kopskaitā vairāk nekā 250 cilvēki no vairāk nekā 20 valstīm. Turnīra rīkotāju pienākums ir nodrošināt šo cilvēku sagaidīšanu, un pavadīšanu līdz sarūpētajiem mikroautobusiem. Gluži katram reisam pretim mašīnu no Jelgavas nevarēsim atsūtīt, tāpēc līdz 30 minūtēm spēlētājiem nāksies uzgaidīt. Tāpēc ir vajadzīgi šie brīvprātīgie, kas viesus sagaida, sazinās ar mikroautobusu šoferiem, palīdz visiem noorientēties lidostā. Ņemot vērā, ka vienlaicīgi ielidos vairākas delegācijas, tāpēc ir vajadzīgs nevis viens, bet vairāk cilvēku, lai par katru ielidojušo delegāciju būtu savs atbildīgais.
Šis darbs būtu aktuāls tikai 1. un 2.jūnijā, jo tad visi jau būs ielidojuši.

Transporta koordinators (1)

Šis cilvēks koordinētu transporta plūsmu starp Rīgas lidostu un Jelgavu, sasaistītu katru atlidojušo delegāciju ar vienu mikroautobusiem vai piesaistītajiem šoferiem. Šis darbs būtu aktuāls 1. un 2.jūnijā. Bet jau sākot ar 4.jūniju šis cilvēks atbildētu par to, lai visas delegācijas tiktu nogādātu atpakaļ no Jelgavas uz lidostu.

Transporta vadītāji (3)

Turnīra rīcībā būs 3 noīrētie mikroautobusi (8+1).  Transporta vadītāju pienākums būtu no lidostas un Jelgavu un atpakaļ nogādā delegācijas, kā arī pēc noteikta grafika izvadāt spēlētājus no viesnīcas “Zemgale” uz Jelgavas sporta halli.
Iespēja pieteikties arī cilvēkiem ar savu transportu, jo uz vairākiem reisiem būtu izdevīgi pretim sūtīt nevis mikroautobusu, bet gan vieglo automašīnu ar 5 vai 7 sēdvietām.

Cilvēki sekretariātā (2)

Šo cilvēku pārraudzībā ir visu atbraukušo spēlētāju piereģistrēšana, dalībnieku karšu izsniegšana, informācijas materiālu un suvenīru izsniegšana, iepriekšsagatavoto rēķinu par dalības maksu izsniegšana. Šie cilvēki palīdzētu spēlētājiem noorientēties Sporta hallē, kā arī palīdzība spēlētājiem noorientēties Jelgavā un Latvijā.

Tiesnešu tribīņu administrators (1)

Tiesneši, tāpat kā līnijtiesneši atradīsies atsevišķā sektorā, kur būs gan savs kafijas galds, gan printeris spēļu saraksta veidošanai. Administratora uzdevums ir rūpēties, lai uz galda nekas netrūktu, lai kafija ir silta, cepumi uz šķīvja, printerī papīrs un tinte, un lai pie katra no 5 kortiem ir vismaz divas sausas slotas.

Video operators (1)

No turnīra tiks nodrošināta video tiešraide uz vairākiem Latvijas portāliem. Lai to nodrošinātu, ir nepieciešams cilvēks, kurs uzpasē kameru, vajadzības gadījumā to pārvieto no viena korta uz citu, pieregulē asumu, skatās, vai tehnika turpina nevainojami strādāt…

Preses sekretārs (1)

Lai nodrošinātu publicitāti, katru dienu turnīra laikā paredzēts uzrakstīt un medijem nosūtīt vismaz vienu preses relīzi.
Saskaņā ar turnīra rīkošanas noteikumiem, rīkotājiem ir pienākums katru dienu nosūtīt arī preses relīzi angļu valodā, lai to tālāk izplatītu Eiropas badmitona federācijas interneta lapā un izsūtītu Eiropa badmintona mediju listei.

Atbildīgais par badmintona bumbiņām (1)

Turnīrā laikā tiks izlietotas vismaz 1200 badmintona bumbiņas, katra no tām maksā nepilnus 3 eiro. Katrā spēlē tiks izspēlētas vismaz 2 bumbiņas. Pēc spēles lielākā daļa no šīm bumbiņām vēl ir izmatojamas treniņu procesā, tāpēc visas bumbiņas ir savlaicīgi jāsavāc un jāsakārto kastēs.
Un vienlaicīgi šis cilvēks ir atbildīgs par to, lai visos kortos jaunās badmintona bumbiņas tiek taupīgi izlietotas.

Advertisements