Vakances

Pasaules reitinga turnīrs “Yonex Latvia Internatinal” ir lieliskā iespēja iegūt starptautisku pieredzi lielo pasākumu rīkošanā. Šī ir fantastika pieredze arī badmintona entuziastiem, jo ir iespējams klātienē vērot reģiona spēcīgāko badmintona spēlētāju sniegumu.

Ja rodas jautājumi vai arī ir gribēšana līdzdarboties, lūdzu rakstiet e-pastā: yli@badminton.lv vai zvaniet 29546666.

Turnīra laikā būs nepieciešami:

Biroja vadītājs (1)

Pasaules reitinga badmintona turnīrs Yonex Latvia International meklē biroja vadītāju uz projekta norises laiku – no 2.maija līdz 2.jūnijam. Biroja vadītāja pienākumos ietilptu:

 • pēlētāju pieteikumu apkopošana;
 • koordinēt spēlētāju, treneru un tiesnešu izmitināšanu viesnīcā;
 • rēķinu sagatavošana, izsūtīšana un apmaksas kontrolēšana;
 • transporta (ielidošanas un izlidošanas) grafika sastādīšana un koordinēšana;
 • projektā iesaistīto darbības pārraudzība un organizēšana;
 • projekta vadītāju piesaistīšana konkrētu projketu organizēšanai

Projektu vadītājs (2-3)

Lai efektivizētu katru no projketiem atsevišķi, labprāt atslogotu biroja vadītāju un turnīra direktoru, konkrētajiem projektiem piesaistot projektu vadītājus. Šādi projektu būtu:

 • Notre-Dame zīmējumu konkurss, lai vizializētu vienu no 6 badmintona kortiem, kurš tiks nosaukts Notre-Dame vārdā;
 • Badmintona triku konkurss un precīzākās serves konkurss;
 • Atklāšanas ceremonija un papildus priekšnesumi turnīra atklāšanas un slēgšanas (apbalvošanas) laikā;
 • Skatītāju piesaistīšana uz Latvijas spēlētāju spēlēm un fināliem;
 • VIP galdiņi un VIP viesi 
 • Korporatīvs badmitnona treniņš – turnīrs svētdien, starp 1/2 fināliem un fināliem

Līnijtiesneši (30)

Pasaules reitinga turnīros vienlaicīgi uz katra badmintona laukuma ir vismaz 2 līnijtiesneši, un katrs no viņiem ir atbildīgs par vienu sānu un vienu gala līniju. Darbs nav grūts, bet ļoti atbildīgs. Un tā, viennozīmīgi, ir vistuvākā un vislabākā vieta badmintona spēles vērošanai.

“Yonex Latvia Internatinal” laikā spēles notiks paralēli uz 6 kortiem, un tas nozīmē, ka vienlaicīgi laukumā būs nepieciešami vismaz 12 līnijtiesneši. Lai nodrošinātu atpūtu starp spēlēm, ierasti tiek organizētas trīs maiņas, lai līnijtiesneši varētu izturēt 12 stundu slodzi 4 dienu garumā.

Sagaidītāji lidostā (3)

28. 29. un 30.maijā Latvijā ieradīsies badmintona spēlētāji, treneri, pavadītāji, kā arī tiesneši, kopskaitā vairāk nekā 350 cilvēki no vairāk nekā 40 valstīm. Turnīra rīkotāju pienākums ir nodrošināt šo cilvēku sagaidīšanu, un pavadīšanu līdz sarūpētajiem mikroautobusiem. Gluži katram reisam pretim mašīnu no Jelgavas nevarēsim atsūtīt, tāpēc līdz 30 minūtēm spēlētājiem nāksies uzgaidīt. Tāpēc ir vajadzīgi šie brīvprātīgie, kas viesus sagaida, sazinās ar mikroautobusu šoferiem, palīdz visiem noorientēties lidostā. Ņemot vērā, ka vienlaicīgi ielidos vairākas delegācijas, tāpēc ir vajadzīgs nevis viens, bet vairāk cilvēku, lai par katru ielidojušo delegāciju būtu savs atbildīgais.

Transporta koordinators (1)

Šis cilvēks koordinētu transporta plūsmu starp Rīgas lidostu un Jelgavu, sasaistītu katru atlidojušo delegāciju ar vienu mikroautobusiem vai piesaistītajiem šoferiem. Šis darbs būtu aktuāls 28. 29. un 30.maijā Latvijā. Bet jau sākot ar 1.jūniju šis cilvēks atbildētu par to, lai visas delegācijas tiktu nogādātu atpakaļ no Jelgavas uz lidostu.

Transporta vadītāji (3)

Turnīra rīcībā būs 2-3 noīrētie mikroautobusi (8+1).  Transporta vadītāju pienākums būtu no lidostas un Jelgavu un atpakaļ nogādā delegācijas, kā arī pēc noteikta grafika izvadāt spēlētājus uz un no Zemgales Olimpiskā centra..
Iespēja pieteikties arī cilvēkiem ar savu transportu, jo uz vairākiem reisiem būtu izdevīgi pretim sūtīt nevis mikroautobusu, bet gan vieglo automašīnu ar 5 vai 7 sēdvietām.

Cilvēki sekretariātā (2)

Šo cilvēku pārraudzībā ir visu atbraukušo spēlētāju piereģistrēšana, dalībnieku karšu izsniegšana, informācijas materiālu un suvenīru izsniegšana, iepriekšsagatavoto rēķinu par dalības maksu izsniegšana. Šie cilvēki palīdzētu spēlētājiem noorientēties Sporta hallē, kā arī palīdzība spēlētājiem noorientēties Jelgavā un Latvijā.

Tiesnešu tribīņu administrators (1)

Tiesneši, tāpat kā līnijtiesneši atradīsies atsevišķā sektorā, kur būs gan savs kafijas galds, gan printeris spēļu saraksta veidošanai. Administratora uzdevums ir rūpēties, lai uz galda nekas netrūktu, lai kafija ir silta, cepumi uz šķīvja, printerī papīrs un tinte, un lai pie katra no 5 kortiem ir vismaz divas sausas slotas.

Preses sekretārs (1)

Lai nodrošinātu publicitāti, katru dienu turnīra laikā paredzēts uzrakstīt un medijem nosūtīt vismaz vienu preses relīzi.
Saskaņā ar turnīra rīkošanas noteikumiem, rīkotājiem ir pienākums katru dienu nosūtīt arī preses relīzi angļu valodā, lai to tālāk izplatītu Eiropas badmitona federācijas interneta lapā un izsūtītu Eiropa badmintona mediju listei.

Atbildīgais par badmintona bumbiņām (1)

Turnīrā laikā tiks izlietotas vismaz 1200 badmintona bumbiņas, katra no tām maksā nepilnus 3 eiro. Katrā spēlē tiks izspēlētas vismaz 2 bumbiņas. Pēc spēles lielākā daļa no šīm bumbiņām vēl ir izmatojamas treniņu procesā, tāpēc visas bumbiņas ir savlaicīgi jāsavāc un jāsakārto kastēs.
Un vienlaicīgi šis cilvēks ir atbildīgs par to, lai visos kortos jaunās badmintona bumbiņas tiek taupīgi izlietotas.