Badmintona turnīra laikā “Kreklukrogs” piedāvās arī brokastis

thumbnail_kreklukrogs

Pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International” laikā jelgavniekiem būs par vienu brokastošanas vietu vairāk, jo no 1. līdz 4.jūnijam Jelgavā iecienītais krodziņš “Kreklukrogs” strādās jau no 7:45, nevis no 11:30, kā parasti.

 No 1. līdz 4.jūnijam “Kreklukrogā” brokastos 70 Pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International” dalībnieki, kas dzīvo LLU kopmītnēs, tai skaitā 50 spēlētāji no Francijas, Norvēģijas, Islandes un Maltas, kā arī turnīra tiesneši no 16 valstīm.

“Kreklukrogs” piedāvās brokastis ikvienam par to pašu cenu, kādu maksās badmintona spēlētāji – 3,50 eiro. Klientiem tiks piedāvātas citkārt viesnīcās tradicionālās brokastis, taču tiks piedāvātā arī īpaša brokastu ēdienkarte, kas izstrādāta īpaši uz šīm četrām badmintona turnīra dienām.

Lielajā ielā 19a badmintona turnīra dalībniekus no rīta ēdinās jau otro gadu pēc kārtas. “Jelgavas viesiem no rīta patika pie mums brokastot, un šie cilvēki pie mums atgriezās arī vakarā pēc turnīra,” pērnā gada pieredzi atceras “Kreklukroga” līdzīpašnieks Ainārs Tamisārs.
“Arī šogad mēs izmantosim šos četrus badmitnona turnīra rītus, lai pavērotu, cik ļoti mūsu pastāvīgajiem klientiem būtu interese par brokastošanu. Ja manīsim, ka pie mums šajā laikā brokastos ne tikai badmintonisti, bet arī jelgavnieki, tad apsvērsim iespēju piedāvāt brokastis arī citkārt,” stāsta Ainārs Tamisārs.
Ainārs Tamisārs norāda, ka cituviet ir ļoti populāri uzņēmējiem no rīta ieturēt lietišķās brokastis. “Jelgavā šādas lietišķo brokastu tradīcijas nav, bet iespējams, ka attīstoties uzņēmējdarbības videi, jelgavniekiem būtu interese arī par lietišķajām brokastīm,” spriež Ainārs Tamisārs.
Lai mudinātu esošo “Kreklukroga” klientu interesi par badmintonu, Jelgavas starptautiskā turnīra laikā “Kreklukrogā” tiks rādītas citu pasaules reitinga turnīru spēlēs, dienas momenti un interesantākās epizodes. Savukārt piektdien un svētdien, kad Jelgavas spēlēs tiešraidē būs skatāmas TV, tās būs redzamas arī “Kreklukrogs” apmeklētājiem.
Atsākot darbu pēc remontdarbiem 2017.gada aprīļa beigās, līdz ar telpu labiekārtošanas un pārkārtošanas darbiem tikai mainīts arī Jelgavā iecienītā kroga “Tami – Tami” nosaukums. Ainārs Tamisārs uzskata, ka zināmā mērā krogs ar nosaukumu “Kreklukrogs” darbojās visu iepriekšējo laiku, jo cilvēki savā starpā to bija saukuši par “Krekliem”. Tāpēc ir likumsakarīgi, ka tagad vienā ēkā ir gan muzikālais klubs “Jelgavas Krekli”, gan arī“ Kreklukrogs”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s