Aicinām līdzdarboties 60 brīvprātīgos!

Pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International” organizatori arī šogad aicina līdzdarboties brīvprātīgos, kuri gatavi pielikt savu palīdzīgo roku turnīra organizēšanā un norisē! Brīvprātīgajiem tā būtu lieliska iespēja iegūt starptautisku pieredzi pasākuma orgniazēšanā, bet badmintona cienītājiem būtu iespēja vērot vērienīgo pasākumu klātienē.

Badmintona turnīrs “Yonex Latvia International” ir kļuvis par vienu no lielākajiem starptautiskajiem pasākumiem Jelgavā. Uz pasaules reitinga turnīru 2017.gadā ir pieteikušies 230 spēlētāji no 30 valstīm, bet spēlēs tiesāt uzaicināti 24 paaugstinājuma tiesneši no 16 valstīm.

Brīvprātīgajiem organizatori piedāvās šādas iespējas:
* T-krekls ar turnīra logo
* Badmintona treniņnodarbība;
* Piedalīšanās īpašā badmintona turnīrā 3. un 4.jūnijā
* Pusdienas un/vai vakariņas
* Sponsoru sarūpētie prezentācijas materiāli
* Uzkodas un tēja/kafija

Brīvprātīgo sapulce 27.maijā plkst 12:00
Projektā iesaistīto brīvprātīgo informatīvā sapulce tiks rīkota LLU Sporta nama mazajā sporta zālē, sestdien, 27.maijā plkst 12:00. Potenciālajiem līnijtiesnešiem būs iespēja klātienē iepazīties ar badmintona spēli (notiks Latvijas Universiādes badmitnona turnīrs), badmintona spēles niansēm, kā arī to, kā notiks tiesāšana un līnijtiesnešu darbs.
Ja rodas jautājumi, tai skaitā par sapulci, vai arī ir gribēšana līdzdarboties, bet nav iespēja tikt uz sapulci, lūdzu rakstiet e-pastā: yli@badminton.lv vai zvaniet 26624466.

Iespējamās brīvprātīgo vakances 2017.gadā:

Līnijtiesneši (30)

Pasaules reitinga turnīros vienlaicīgi uz katra badmintona laukuma ir vismaz divi līnijtiesneši, un katrs no viņiem ir atbildīgs par vienu sānu un vienu gala līniju. Darbs nav grūts, bet ļoti atbildīgs. Un tā, viennozīmīgi, ir vistuvākā un vislabākā vieta badmintona spēles vērošanai.
“Yonex Latvia Internatinal” laikā spēles notiks paralēli uz pieciem kortiem, un tas nozīmē, ka vienlaicīgi laukumā būs nepieciešami vismaz 10 līnijtiesneši. Lai nodrošinātu atpūtu starp spēlēm, ierasti tiek organizētas vairākas maiņas, lai līnijtiesneši varētu izturēt vairāk nekā 12 stundu slodzi četru dienu garumā.
>>> Skatīt vairāk par līnijtiesnešu darbu

Sagaidītāji lidostā (5)

Jau sākot ar 30.maiju Latvijā ieradīsies badmintona spēlētāji, treneri, pavadītāji, kā arī tiesneši, kopskaitā vairāk nekā 300 cilvēki no vairāk nekā 30 valstīm. Turnīra rīkotāju pienākums ir nodrošināt šo cilvēku sagaidīšanu, un pavadīšanu līdz sarūpētajiem mikroautobusiem. Gluži katram reisam pretim mašīnu no Jelgavas nevarēsim atsūtīt, tāpēc dažkārt pat stundu spēlētājiem nāksies uzgaidīt lidostā. Tāpēc ir vajadzīgi šie brīvprātīgie, kas viesus lidostā sagaida, sazinās ar mikroautobusu šoferiem, palīdz visiem noorientēties lidostā. Ņemot vērā, ka vienlaicīgi ielidos vairākas delegācijas, tāpēc ir vajadzīgs nevis viens, bet vairāk cilvēku, lai par katru ielidojušo delegāciju būtu savs atbildīgais.

Transporta koordinators (2)

Šis cilvēks koordinētu transporta plūsmu starp Rīgas lidostu un Jelgavu, sasaistītu katru atlidojušo delegāciju ar vienu mikroautobusiem vai piesaistītajiem šoferiem. Šis darbs būtu aktuāls 1. un 2.jūnijā. Bet jau sākot ar 4.jūniju šis cilvēks atbildētu par to, lai visas delegācijas tiktu nogādātu atpakaļ no Jelgavas uz lidostu.

Transporta vadītāji (7)

Turnīra rīcībā būs trīs noīrētie mikroautobusi (8+1).  Transporta vadītāju pienākums būtu no lidostas un Jelgavu un atpakaļ nogādā delegācijas, kā arī pēc noteikta grafika izvadāt spēlētājus no viesnīcas “Zemgale” uz Jelgavas sporta halli.
Iespēja pieteikties arī cilvēkiem ar savu transportu, jo uz vairākiem reisiem būtu izdevīgi pretim sūtīt nevis mikroautobusu, bet gan vieglo automašīnu ar piecām vai septiņām sēdvietām.

Zāles labiekārtošana (5)

Arī šogad pirms turnīra ir jāaizlīmē visi sporta zāles logi, pa kuriem varētu iespīdēt zālē saules stari, nepieciešams piekārt 30 karogus, izvietotas visas reklāmas. Bet pirms fināliem ir jāpaspēj veikt zāles pārkārtošanu, novācot divus badmitona laukumus, pārnesot krēslus un A-reklāmas banerus.

Cilvēki sekretariātā (3)

Šo cilvēku pārraudzībā ir visu atbraukušo spēlētāju piereģistrēšana, dalībnieku karšu izsniegšana, informācijas materiālu un suvenīru izsniegšana, iepriekšsagatavoto rēķinu par dalības maksu izsniegšana. Šie cilvēki palīdzētu spēlētājiem noorientēties Sporta hallē, kā arī palīdzība spēlētājiem noorientēties Jelgavā un Latvijā.

VIP sektora administrators (2)

Sporta zālēs 12 galdi ir atvēlēti VIP, kas paredzēti īpašiem uzaicinātajiem viesiem, tai skaitā valsts un pašvaldību vadītājiem, ārvalstu vēstniekiem, uzņēmējiem, žurnālistiem. VIP personām sarūpēti īpaši degustācijas dzērieni un ēdieni, kurus noteiktā daudzumā ir jāizklāj uz galda, kā arī jārūpējas par VIP personu sagaidīšanu un pavadīšanu.

Tiesnešu tribīņu administrators (2)

Tiesneši, tāpat kā līnijtiesneši atradīsies atsevišķā sektorā, kur būs gan savs kafijas galds, gan printeris spēļu saraksta veidošanai. Administratora uzdevums ir rūpēties, lai uz galda nekas netrūktu, lai kafija ir silta, cepumi uz šķīvja, printerī papīrs un tinte, un lai pie katra no 5 kortiem ir vismaz divas sausas slotas.

Video operators (2)

No turnīra tiks nodrošināta video tiešraide uz vairākiem Latvijas portāliem. Lai to nodrošinātu, ir nepieciešams cilvēks, kurs uzpasē kameru, vajadzības gadījumā to pārvieto no viena korta uz citu, pieregulē asumu, skatās, vai tehnika turpina nevainojami strādāt.

Preses sekretārs (2)

Lai nodrošinātu publicitāti, katru dienu turnīra laikā paredzēts uzrakstīt un medijem nosūtīt vismaz vienu preses relīzi.
Saskaņā ar turnīra rīkošanas noteikumiem, rīkotājiem ir pienākums katru dienu nosūtīt arī preses relīzi angļu valodā, lai to tālāk izplatītu Eiropas badmitona federācijas interneta lapā un izsūtītu Eiropa badmintona mediju listei.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s