Piedāvājums būt par badmintona līnijtiesnešiem

Organizācijas darbinieku saliedēšana!
Jaunas izjūtas un pieredze – atmiņas uz visu mūžu!
Pasaules reitinga badmintona spēles vislabākajās skatītāju vietās!

2017.gada 1.-4.jūnijā Jelgavā notiks Pasaules reitinga badmintona turnīrs “Yonex Latvia International”, pulcējot 230 pasaules līmeņa badmintona spēlētājus no 30 valstīm, tai skaitā tādām tālām badmintona lielvalstīm kā Ķīna, Malaizija, Indija.

Popularizējot badmintonu, Latvijas badmintona federācija piedāvā organizācijām veidot darbinieku līnijtiesnešu komandas.

Līnijtiesnešu pienākums ir vērot notiekošo badmintona laukumā un norādīt paaugstinājuma tiesnesim, vai badmintona bumbiņa (Latvijā to mēdz dēvēt arī par volānu) ir piezemējusies laukumā vai ārpus tā.

Iesākumā visi līnijtiesneši tiks instruēti, konsultēti un iedrošināti. Tie, kas iepriekš nav tiesājuši, varēs klātienē vērot, kā to dara citi jau pieredzējušākie līnijtiesneši.

Līnijtiesneši tiks apģērbti speciālos T-kreklos, kurus pēc tam varēs atstāt sev par piemiņu. Organizācijas pārstāvji var tiesāt spēlēs arī savos kreklos, taču kreklu dizains (krāsa) ir jāsaskaņo ar rīkotājiem.

Katrā badmintona laukumā nepieciešami 2 tiesneši, bet visos 5 badmintona laukumos kopā vienlaicīgi nepieciešami 10 tiesneši.

Līnijtiesneši, kuri notiesās vairāk nekā 4 spēlēs, saņems pusdienu vai vakariņu talonus.  Pirms un pēc spēlēs ieplānota kopīga fotografēšanas ar spēlētājiem.

Visiem interesentiem sākotnēji būtu iespēja tiesāt turnīra spēles ceturtdien (1.jūnijs) vai piektdien (2.jūnijs), bet labākie tiks uzaicināti tiesāt pusfinālus un finālus svētdien, 5.jūnijā.

_________________________________________________________________________
Rakstiet yli@badminton.lv! Lasiet http://www.yli.lv! Zvaniet 29546666!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s