Piedāvā VIP galdus VIP visiem

Pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International” laikā VIP visiem būs pieejami 12 VIP galdi, kas atradīsies speciāli iekārtotā VIP zonā Jelgavas sporta halles sānos, blakus vienam no kortiem, kur pārsvarā spēlēs Latvijas spēlētāji. Tās ir visērtākās un vistuvākās skatītāju sēdvietas, lai varētu izbaudīt Pasaules līmeņa spēlētāju badmintona spēlēs.

>>> Skatīt piedāvājumu par VIP galdiem VIP klientiem

Pie katra VIP galda varēs sēdēt līdz pat 5 VIP visiem. VIP galdu viesi tiks cienāti ar sponsoru sarūpēto ūdeni, kafiju un tēju, kā arī cepumiem. Par papildus maksu varēs iegādāties ēdienus un dzērienus, kas pieejami kafejnīcā Jelgavas sporta hallē.

VIP galds ir iespēja kopā sapulcināt darba kolēģus, draugus vai ģimeni, lai izbaudītu VIP atmosēru Pasaules reitinga badmintona turnīrā. VIP galds ir iespēja iespēja sapulcināt organizācijas klientus un biznesa partnerus, lai pārrunātu sadarbību neierastākā atmosfērā.

VIP galdus var rezervēt gan “Yonex Latvia International” un Latvijas badmintona federācijas sponsori, gan arī Latvijas badmintona federācijas sadarbības partneri un dalīborganizācijas.

VIP galdu var rezervēt gan visām 4 turnīra dienām, gan arī uz noteiktām dienām un pat stundām.

VIP galdu var pieteikt, rakstot e-pastu: yli@badminton.lv, vai arī zvanot “Yonex Latvia International” direktoram Kristianam Rozenvaldam +37129546666. Vairāk informācija interneta lapā http://www.yli.lv.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s