Neviens no Latvijas badmintonistiem nesasniedz Jelgavā notiekošā starptautiskā turnīra pamatsacensības

IMG_0475

Jelgava, 3.jūn., LETA. Neviens no kvalifikācijā startējušajiem Latvijas badmintonistiem ceturtdien nesasniedza Jelgavā notiekošā starptautiskā pasaules reitinga turnīrā “Yonex Latvia International 2016” pamatsacensības.

Kvalifikācijā kungiem otrajā kārtā apstājās Andis Bērziņš, Reinis Šefers un Didzis Gureckis, kamēr pirmo kārtu nepārvarēja Kristaps Kalniņš, Dāvis Lozda, Edijs Līviņš, Mairis Loiki, Rihards Valters Blaubergs, Guntis Lavrinovičs, Jānis Norvelis, Reinis Krauklis, Toms Preinbergs, Ardis Daniels Bedrītis, Pauls Gureckis un Artūrs Ķelpe.

Pamatturnīrā Latviju pārstāvēs Niks Podosinoviks, kurš pirmajā kārtā tiksies ar somu Liku Heino.

Tāpat sacensībās dāmām neviena no Latvijas pārstāvēm caur kvalifikācijas turnīru neiekļuva pamatsacensībās. Aijai Popei pirmā kārta bija brīva, bet otrajā viņa, tāpat kā Liāna Lencēviča, piedzīvoja zaudējumu. Savukārt pirmo kārtu nepārvarēja Una Berga, Danute Sēne, Anna Pumpure, Daniela Krista Langina, Terēze Balode un Sanda Viskanta.

Pamatturnīrā Latvijas pirmā rakete Kristīne Šefere tiksies ar Anglijas pārstāvi Lidiju Džeinu Pauelu, Ieva Pope spēkosies ar ukrainieti Mariju Rudu, bet Jekaterina Romanova sacentīsies ar Krievijas pārstāvi Jeļenu Komendrovskaju.

Tikmēr kungu dubultspēlēs neviens no Latvijas pārstāvjiem pamatturnīrā nepiedalīsies. Kā vienīgie kvalifikācijas pirmo kārtu pārvarēja Norvelis un Bedrītis, tomēr otrajā mačā viņi piedzīvoja zaudējumu. Savukārt pirmajā kārtā apstājās Kalniņa/Podosinovika, Līviņa/Preinberga, Lavirnoviča/Šefera, kā arī brāļu Gurecku dueti.

Savukārt dāmu dubultspēlēs dalībnieku skaita dēļ kvalifikācijas sacensības nenotika, tādējādi pamatturnīrā spēlēs četri Latvijas dueti. Berga/Lencēviča pirmajā kārtā tiksies ar Pauelu un beļģieti Flori Vandenhuku, Aija un Ieva Popes spēkosies ar polietēm Magdalēnu Šverčinsku un Karolīnu Vladzinsku, Balode/Pumpure sacentīsies ar somietēm Hennu Lēnu un Pihlu Lindbergām, bet Romanovai un Šeferei pretī stāsies igaunietes Aidi Hamburga un Helisa Pajuste.

Tāpat arī jauktajās dubultspēlēs neviens no Latvijas duetiem caur kvalifikācijas sacensībām pamatturnīrā neiekļuva. Lozda/Dace Šneidere, Krauklis/Aija Pope un Lavrinovičs/Romanova apstājās otrajā kārtā, bet Līviņš/Ieva Pope, Kalniņš/Lencēviča, piedzīvoja zaudējumu pirmajā kārtā.

Jauktajās dubultspēlēs no Latvijas pamatturnīrā piedalīsies vienīgi Šefere/Podosinoviks, kuriem pirmā kārta būs brīva.

Starptautiskais badmintona turnīrs “Yonex Latvia International 2016” Jelgavas Sporta hallē turpinās piektdien ar 1/16 fināliem un astotdaļfināliem. Sestdien plānoti ceturtdaļfināli un pusfināli, bet cīņas par medaļām tiks aizvadītas svētdien.

Jelgavas badmintona turnīrā, tāpat kā olimpiskajās spēlēs, tiks izcīnīti pieci medaļu komplekti – vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Spēlētājam, kurš zaudējis spēli, turnīrs līdz ar to beidzas, un netiek izspēlēta arī spēle par trešo vietu, tāpēc bronzas medaļas tiek pasniegtas abiem pusfinālu zaudētājiem.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s